Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Здоровань (2012)

Здоровань (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Здоровань (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Коли в тихому провінційному містечку Колд Рок пропав перший дитина, ніхто не звернув особливої уваги на цей випадок. Вважаючи, що підліток просто втік від своїх не в міру суворих батьків. Але коли через деякий час зникнення повторилося, вся поліція округу була поставлена на вуха. Однак тоді копи так нічого і не зуміли знайти. Адже єдиним доказом у даній справі був силует величезного людини, мелькнувший біля будинку, де жив зниклий дитина.

З тих пір діти стали пропадати один за іншим, а серед місцевих поповзли чутки що в усьому винен «Здоровань» - божевільний гігант, породження чистого зла. Але в ці вигадки вірили далеко не всі. Наприклад, Джулія – місцева медсестра, вважала їх повною нісенітницею. А зникнення дітей списувала на повний застій у місті і втеча молоді звідси до кращого життя. Але її скепсис був розвіяний в пух і прах, коли прокинувшись серед ночі, вона не виявила в ліжку свого сина. А біля будинку помітила величезний силует невідомої людини, швидко віддалявшийся від будинку. Схоже «Здоровань» дійсно існує і його пошуки стали для Джулії питанням номер 1.
Автор: zombie, додано 18-04-2017, 22:59
Відгуків 0
Переглядів: 5 704

Здоровань (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: