Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Механіка серця (2013)

Механіка серця (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Механіка серця (2013) безкоштовно з українським дубляжем. В самий холодний і неприємний день в оледенелом Единбурзі народився хлопчик. Це був не простий хлопчик – з-за низької температури його серце вкрилося кригою ще при пологах і лікарі поставили дитині невтішний діагноз. Дізнавшись який, мати дитини відмовилася від нього відразу після пологів, залишивши вмираючого хлопчика на піклування акушерок і лікарів.

Одна з них – медсестра Мадлен, не змогла залишитися осторонь, бачачи, як страждає малюк. І вживила в його серці механічні годинники, які дозволили йому битися незважаючи ні на що. Тепер Джек – так назвали дитину, такий же як і всі діти. З однією лише поправкою – «Механіка серця» його така, що йому ніколи не можна закохуватися. А інакше годинник може заклинити від надлишку емоцій, і серце Джека зупиниться назавжди. І все було нічого, поки він не зустрів одну чарівну вуличну співачку. Яка своїм співом буквально зачарувала хлопця, змусивши його закохатися з першого погляду. І тим самим порушити сувору заборону Мадлен і поставити своє життя під удар Але хіба може бути хоч щось, що може стати перепоною для чистої і щирої любові?
Автор: zombie, додано 18-04-2017, 23:06
Відгуків 0
Переглядів: 3 182

Механіка серця (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: