Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Перший месник 3: Протистояння (2016)

Перший месник 3: Протистояння (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Перший месник 3: Протистояння (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Неймовірними зусиллями об'єднаної команді супер-людей вдалося зупинити наступ Альтрона. Але розруха, а так само масовий занепад, до якого це призвело, змусило все світове уряд замислитися. Адже очевидно, що де пройшов один, зможуть пройти і інші, і лише питання часу, коли безумство повторитися знову. Тому, під ініціативою Тоні Старка прийнятий акт, згідно з яким всі герої і власники надздібностей, відтепер підлягають негайній реєстрації, і позбавляються права приймати власні рішення, і застосовувати силу всупереч наказам згори.

Але далеко не всі порадував такий новий порядок. Так, багато борці за мир у фільмі " перший месник протистояння, під керівництвом Капітана Америки, вирішили не складати зброю, та чинити опір явною тиранії з боку органів управління. До того ж невідомо до чого призведуть зловживання повноваженнями деяких виконавців новоспеченого закону. І це привело команду Щ. В. Т. на межу зникнення. Адже розкол всередині колективу загрожував ось-ось перейти у відкриту стадію протистояння. І хоча Стів з усієї сили намагається зберегти проект, намагаючись оновити команду супергероїв, навіть йому очевидно, що зіткнення двох антиподів неминуче, і ось-ось почнеться громадянська війна надсильних людей, яка навряд чи менше небезпечною, ніж Альтрон з його свитою.
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 11:01
Відгуків 0
Переглядів: 22 305

Перший месник 3: Протистояння (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: