Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина 2 (2011)

Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина 2 (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина 2 (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Подорож утікачів з Хогвартса «Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина II» принесла певний успіх. Так, Роном, Герміоною і самого Гаррі вдалося знайти кілька хрестражей – могутніх артефактів які використовував Волан Де Морт для накопичення надзвичайної сили. Кращого моменту для того, щоб дати бій силам зла вже може і не бути. Адже підлий і злий чаклун може змінити стратегію і придумати новий план, який вже не вийти запобігти.

Тому Гаррі і компанія повертаються в Хогвартс – єдине місце, де у них є шанс відбити натиск армії смертежерів. Однак академією після смерті Дамблдора став заправляти один з поплічників Волан Де Морта – Северус Сніг. І лише за підтримки декана і багатьох учнів Гаррі вдається прогнати підступного чарівника і повернути добрим магам контроль над академією. Однак подорож у пошуках дарів смерті і нескінченні дуелі з пожирачами смерті сильно виснажили юних магів. А часу поповнювати сили у них вже не залишилося. Адже прямо в спину їм дихає армія Волан Де Морта, який вирішив кинути все своє могутнє в останній бій світла і темряви.
Автор: zombie, додано 24-05-2017, 14:42
Відгуків 0
Переглядів: 36 370

Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина 2 (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: