Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гарненькі брехухи (2016)

Гарненькі брехухи (7 сезон) онлайн українською

Pretty Little Liars
Дивитися всі серії серіалу Гарненькі брехухи (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У центрі телесеріалу, історія про чотирьох дівчат, які були кращими подругами, поки не сталася одна дуже трагічне події, після якого долі дівчат на деякий час розійшлися. Вони перестали телефонувати кожен, спілкуватися, та й зовсім дружити. А справа все в тому, що з їх кращою подругою сталася біда. Саме це і спровокувало те, що дівчата припинили дружбу. Але все змінилося, через рік, коли всім чотирьом, одночасно, почали приходити повідомлення від аноніма, який підписувався однією літерою «А». Таємничий незнайомець, писав дівчатам, що він знає всі подробиці про те, що сталося з Елісон.

У кожному повідомлення він пише головним героїням такі речі, які знала тільки їхня подруга. Дівчата перебувають у повному замішанні. Жодна з них не розуміє, що відбувається, адже кожна впевнена, що ділилася секретом тільки з Елісон. Можливо тільки вона, перед смертю кому-то все розповіла. Дівчата вирішують будь-якими способами знайти незнайомця, адже він загрожує, що розповість усім те, що знають і приховують тільки вони. Протягом усіх сезонів, головним героїням так і продовжують надходити повідомлення від «А», а вони ніяк не можуть з'ясувати, хто ж це. Милі ошуканки 7 сезон – це продовження захоплюючого серіалу, в якому будуть продовжуватися історії дівчат. Можливо, вони скоро дізнаються хто ж цей анонім, насправді.
Автор: zombie, додано 11-10-2017, 06:54
Відгуків 0
Переглядів: 18 331

Гарненькі брехухи (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: