Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ База Куантіко (2016)

База Куантіко (3 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Кравец, Alt Pro, Дубляж, Coldfilm, IdeaFilm, Субтитры, Newstudio, BaibaKo
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Серіали
  • Країна: США
  • Режисер: Дженніфер Чемберс Лінч
Дивитися всі серії серіалу База Куантіко (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. з Кунтіко"> Історія оповідє про випускників з нвчльних зклдів ФБР новчків, які відпрвляються в секретну бзу ФБР в місті Кунтіко. Серед новчків введений досить суворий відбір з усіх ндійшли, буде обрно всього 6 гентів. Керувти цією оперцією признчили полковник Мірнду Шоу, це єдин дівчин, яку признчили н тку високу посду в 2000 року. Рзом зі своїм помічником з ФБР, Мірнд відбирл учсників для спецільного проекту, з цих чоловіків і жінок повинні відібрти шістку крщих гентів.

Однією симптичною дівчині по імені Алекс випдє можливість потрпити в шістку відібрних гентів. Після, як здвлося для неї вдлого добору 11 вересня відбувється серйозний теркт, серед підозрювних якого виявляється т см Алекс, її беруть під врту. Друзі Алекс впевнені, що вон не причетн до цієї спрви і допомгють їй втекти з ув'язнення. Опинившись н волі, головній героїні нлежить відшукти винного у теркті 11 вересня, щоб очистити своє добре ім'я. В одному вон впевнен точно, що це хтось із 6 відібрних гентів, тепер їй нлежить дізнтися хто сме.
Автор: zombie, додано 7-08-2018, 07:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 976

База Куантіко (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий