Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Стрикоза (2002)

Стрикоза (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Стрикоза (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Джо і Емілі познайомилися в Чиказької лікарні, в якій обидва працювали лікарями. Незабаром одружившись і створивши сім'ю, вони довгі роки були щасливі у шлюбі. До тих пір, поки перебуваючи в поїздці до Венесуели за програмою допомоги хворим не здатним оплатити лікування, Емілі не потрапила в аварію. Автобус, у якому їхала група туристів і лікарів, в результаті зсуву зірвався з вершини і впав в річку, хоронячи всіх пасажирів у братській могилі.

Після цієї трагічної події Джо сильно змінився. Втративши свій колишній оптимізм і життєрадісність, він став похмурим і замкнутим у собі. Незабаром ставши помічати якісь дивні речі, що відбуваються навколо «Бабка» - улюблений символ його дружини, стала буквально переслідувати чоловіка по п'ятах. При цьому, як ніби намагаючись щось сказати Що-то, безсумнівно, дуже важлива, має саме безпосереднє відношення до життя їх сім'ї. І зневірившись знайти підказки, Джо вирішує відправитися в ті краї, де загинула його дружина. Розраховуючи на місці її загибелі знайти якісь відповіді, або хоча б отримати підказку в тому, де шукати відповідь.
Автор: zombie, додано 22-04-2017, 14:02
Відгуків 0
Переглядів: 5 230

Стрикоза (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: