Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Братик ведмедик 2: Лосі в перегонах (2006)

Братик ведмедик 2: Лосі в перегонах (2006) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Братик ведмедик 2: Лосі в перегонах (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Давним-давно за свою зухвалість і злість до тотемному тварині мисливець Кена був перетворений духами предків у ведмедя. У тілі якого повинен був мандрувати по світу до тих пір, поки не усвідомлює зійшла мудрості предків, і не знайде провидіння. І якщо спочатку колишній слідопит щосили намагався повернути свій колишній вигляд, то, зустрівши маленького ведмежати Коду і пройшовши з ним через багато пригоди, змирився зі своєю долею і звикся з новим тілом.

Але все змінюється, коли Кена зустрічає чарівну Ниту з сусіднього племені – дівчину, в яку був закоханий в минулому житті ще коли був людиною. Яка як раз готується до весілля Але духи чомусь не дають їй зв'язати себе священними узами з її обранцем. Нагадуючи про одного молодого хлопця, який одного разу домагався її серця, але зникла, залишивши тільки подарунок у вигляді милого амулета Прийшла пора Кена пройти шлях очищення, і виконати останнє випробування, яке допоможе йому повернутися до нормального життя. У чому йому має допомогти «Братик ведмежа 2: Лосі в перегонах» - нові друзі і знайомі мисливця.
Автор: zombie, додано 16-11-2017, 18:51
Відгуків 0
Переглядів: 10 980

Братик ведмедик 2: Лосі в перегонах (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: