Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Братик ведмедик (2003)

Братик ведмедик (2003) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Братик ведмедик (2003) безкоштовно з українським дубляжем. В ті незапам'ятні часи, коли за доісторичної Землі вільно розгулювали мамонти, шаблезубі тигри, а велика частина світу була вкрита льодами, в невеликому ремісничому поселенні жив-був Кена – досвідчений мисливець на диких звірів. Який у своїх мандрах обійшов усі ліси в окрузі, здобуваючи цінні шкури і м'ясо. І духи лісу завжди надавали перевагу сміливцю, посилаючи йому хороший улов. Але одного разу мисливець прогнівив предків, убивши своє тотемна тварина – ведмедицю. І в покарання отримав прокляття метаморфози, сам перетворившись на ведмедя.

Позбавлений можливості розмовляти, він був приречений поневірятися в шкурі лісового звіра, уникаючи мисливців і свого брата, такого ж досвідченого слідопита. До того ж до нього хвостиків ув'язався Коду – пустотливий маленький «Братик ведмедик», який бачив у Кена родича і захист. Але їхня зустріч не була випадковою – це так само було частиною випробування, посланого духами предків. І сам того не відаючи, перевтілений мисливець повинен був за допомогою свого нового друга здійснити ритуал очищення, отримавши назад своє людське тіло.
Автор: zombie, додано 22-04-2017, 14:06
Відгуків 0
Переглядів: 10 785

Братик ведмедик (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: