Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Джек Фрост (1998)

Джек Фрост (1998) онлайн українською

Дивитися повний фільм Джек Фрост (1998) безкоштовно з українським дубляжем. «Джек Фрост» намагався зробити все, щоб його син Чарлі був щасливий. Правда, це «все» у чоловіка зводилося виключно до грошей. Заробітку яких він присвятив все своє життя, практично не спілкуючись при цьому з сім'єю і сином. А тим часом минали роки, Чарлі ріс фактично не знаючи батька, і постійно намагався переконати його приділити час рідним і близьким. Чому Джек ніколи не знаходив часу І, на жаль, усвідомив свою помилку він занадто пізно, вже опинившись на хірургічному столі в реанімації. Куди потрапив після страшної автокатастрофи, в яку потрапив під час чергової ділової поїздки.

У короткі миті переосмисливши все своє життя, Джек, однак, не зумів видертися з того світу – лікарі не зуміли врятувати постраждалого. Але не знайшовши заспокоєння, душа чоловіка незабаром повернулася з того світу. Повернулася, щоб надолужити згаяне, і побути поруч з Чарлі ще хоч трохи. Але за дивним велінням долі, безтілесний дух загиблого чоловіка вселився в простого сніговика, зліпленого хлопцем біля порога власного будинку.
Автор: zombie, додано 22-04-2017, 14:19
Відгуків 0
Переглядів: 2 941

Джек Фрост (1998) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: