Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Коматозники (1990)

Коматозники (1990) онлайн українською

Дивитися повний фільм Коматозники (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Чи є життя після смерті? Це питання завжди цікавило вчених, атеїстів і особливо медиків. Але ні в кого не виходило добути скільки-небудь переконливі докази своєї правоти, як за одну так і за іншу сторону даного питання. До тих пір, поки п'ятеро простих і стурбованих цим питанням студентів не вирішуються на відчайдушний експеримент. По черзі доводячи себе до стану клінічної смерті, вони розраховують пробути цілу хвилину по той край життя. Після чого стараннями своїх друзів і за допомогою передової реанімаційної апаратури, яка є в наявності в дослідницькому інституті, повернуться у цей світ

Та попри всі побоювання, «Коматозники» успішно здійснили свій план – побували ТАМ, звідки мало хто повертався. Правда, це не внесло ясності в питання життя після смерті – початкову мету експерименту. Зате у кожного з добровільно умертвивших себе людей розвинулися дивні побічні ефекти, у формі видінь і галюцинацій, що заподіюють цілком реальну біль і затуманивающих розум, крапля за краплею висмоктуючи життєві сили.
Автор: adminko, додано 22-04-2017, 14:18
Відгуків 0
Переглядів: 2 149

Коматозники (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: