Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Приготування і початок (2009)

Приготування і початок (2009) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Приготування і початок (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Ельф Уейн чесно і сумлінно працював, щоб отримати підвищення до головного помічника Санти. Але замість нього на підвищення пішов його колишній напарник – більш гарненький і моторний малий, який умів опинятися в потрібному місці в потрібний час. А Уейн отримав нового напарника – новачка Ленні. Який був ще зовсім «зеленим». Не в плані кольору костюма і ковпака – він у всіх ельфів однаковий. А в сенсі трудового стажу – хлоп'яті потрібно було все пояснювати буквально на пальцях.

Додатково до всього, на тендітні плечі Уейна була взвалена важка задача – організувати «Приготування і початок» різдва і підготувати все до прильоту Санта Клауса і його елітного загону старших ельфів. Занадто складна робота як для одного маленького, нехай і досвідченого пакувальника і його молодого помічника. Але різдвяні ельфи ніколи не пасують навіть перед самою складною задачею. Адже саме на них тримається все різдво. Тому Уейн сміливо береться за виконання поставленого завдання, сподіваючись на невелику допомогу святкового чарівництва і воно не покидає маленького зеленого роботягу.
Автор: adminko, додано 22-04-2017, 19:14
Відгуків 0
Переглядів: 3 158

Приготування і початок (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: