Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Остання фантазія (2001)

Остання фантазія (2001) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Остання фантазія (2001) безкоштовно з українським дубляжем. До 2065 року значною мірою здолавши проблему міжзоряних відстаней масштабів, людство вже було готове до зустрічі з позаземною цивілізацією. Але в поданні мислителів і дослідників космиты повинні були обов'язково бути розумними, або на худий кінець фізичними істотами з цілком зрозумілою структурою. Ніхто не чекав, що прибульці виявляться безтілесними фантомами більше схожими на породження запаленої свідомості, ніж на якусь подобу розумної істоти. І на жаль, плани у примарних завойовників виявилися самими серйозними, і у них абсолютно не було місця для людської цивілізації

Терплячи поразку за поразкою, Земляни виявилися на грані винищення. Адже протиставити силі прибульців було нічого – практично жодна зброя не було ефективним проти завойовників. Які вели наступ вельми розумно, послідовно і точно, послідовно знищуючи будь-яку силу, здатну чинити опір І поступово всі захисники світу один за іншим були або знищеними, або взятими в полон. А доля всієї планети опинилася в руках останніх повстанців – наукового Акі Росс, доктора Сиди, і капітана спецназу Едвардса, у яких була "Остання фантазія" як можна здолати ворога.
Автор: zombie, додано 1-12-2018, 00:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 290

Остання фантазія (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий