Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Остання фантазія (2001)

Остання фантазія (2001) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Остання фантазія (2001) безкоштовно з українським дубляжем. ння фнтзія"> До 2065 року знчною мірою здолвши проблему міжзоряних відстней мсштбів, людство вже було готове до зустрічі з позземною цивілізцією. Але в поднні мислителів і дослідників космиты повинні були обов'язково бути розумними, бо н худий кінець фізичними істотми з цілком зрозумілою структурою. Ніхто не чекв, що прибульці виявляться безтілесними фнтомми більше схожими н породження зпленої свідомості, ніж н якусь подобу розумної істоти. І н жль, плни у примрних звойовників виявилися смими серйозними, і у них бсолютно не було місця для людської цивілізції

Терплячи порзку з порзкою, Земляни виявилися н грні винищення. Адже протиствити силі прибульців було нічого – прктично жодн зброя не було ефективним проти звойовників. Які вели нступ вельми розумно, послідовно і точно, послідовно знищуючи будь-яку силу, здтну чинити опір І поступово всі зхисники світу один з іншим були бо знищеними, бо взятими в полон. А доля всієї плнети опинился в рукх остнніх повстнців – нукового Акі Росс, доктор Сиди, і кпітн спецнзу Едврдс, у яких бул "Остння фнтзія" як можн здолти ворог.
Автор: zombie, додано 27-08-2018, 21:56
Відгуків 0
Переглядів: 1 246

Остання фантазія (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий