Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нейл Страйкер і тиран часу (2017)

Нейл Страйкер і тиран часу (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Нейл Страйкер і тиран часу (2017) безкоштовно з українським дубляжем. йкер і тирн чсу"> Колись Нейл Стрйкер був простим помічників видтного вченого. Ні, одного з нйрозумніших і перспективних геніїв у світі. Який досяг певних успіхів у вивченні чсу і спроби його контролю. Але чим длі винхідник просуввся у своїх дослідженнях, тим більш дивним ствв. Схоже, що одержимість ідеєю створення мшини чсу поступово позбвлял доктор розуму. І в кінці кінців перетворил в божевільного генія, злочинця мріє поневолити світ.

З цим Нейл ніяк не міг змиритися. І при сприянні секретної урядової служби, гентом якої ств, зруйнувв плни вченого, відпрвивши того в тюрму для нйнебезпечніших злочинців у світі. Првд після цього служб Стрйкер не скллся. І норовливий борець з спрведливість незбром опинився відсторонений від спрв, повернувшись до простої людської життя. Але коли він дізнвся, що божевільний геній втік зі своєї кмери і повернувся до плнів по поневоленню миру, колишній гент не зміг злиштися осторонь, і кинувся рятувти всесвіт. Доля якого тепер злежтиме від того, чим зкінчиться історія «Нейл Стрйкер і тирн чсу».

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 23-04-2017, 15:37
Відгуків 0
Переглядів: 1 004

Нейл Страйкер і тиран часу (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий