Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нейл Страйкер і тиран часу (2017)

Нейл Страйкер і тиран часу (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Нейл Страйкер і тиран часу (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Колись Нейл Страйкер був простим помічників видатного вченого. Ні, одного з найрозумніших і перспективних геніїв у світі. Який досяг певних успіхів у вивченні часу і спроби його контролю. Але чим далі винахідник просувався у своїх дослідженнях, тим більш дивним ставав. Схоже, що одержимість ідеєю створення машини часу поступово позбавляла доктора розуму. І в кінці кінців перетворила в божевільного генія, злочинця мріє поневолити світ.

З цим Нейл ніяк не міг змиритися. І при сприянні секретної урядової служби, агентом якої став, зруйнував плани вченого, відправивши того в тюрму для найнебезпечніших злочинців у світі. Правда після цього служба Страйкера не склалася. І норовливий борець за справедливість незабаром опинився відсторонений від справ, повернувшись до простої людської життя. Але коли він дізнався, що божевільний геній втік зі своєї камери і повернувся до планів по поневоленню миру, колишній агент не зміг залишатися осторонь, і кинувся рятувати всесвіт. Доля якого тепер залежатиме від того, чим закінчиться історія «Нейл Страйкер і тиран часу».

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 23-04-2017, 15:37
Відгуків 0
Переглядів: 2 482

Нейл Страйкер і тиран часу (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: