Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Траса смерті (2017)

Траса смерті (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Кримінал, Драми, Серіали
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 48 хв. (480 хв)
  • Режисер: Денис Неймнд
Дивитися всі серії серіалу Траса смерті (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. с смерті"> В основу цього кримінльного серілу були поклдені рельні події, які відбувлися н трсі федерльного знчення під номером М4 як пов'язує Новоросійськ і Москви. І ось одного рзу н цій дорозі починє промишляти кримінльне угруповння, як недлеко від столиці встновлювл шипи для того, щоб зупинити мшини, після цього вбивли водіїв і псжирів. З кожним днем число зниклих збільшувлся, однк знйти які-небудь сліди, які вкзувли б н злочинців, првоохоронним оргнм не вдвлося. До того ж, не виявлено жодної системи, як дозволил б виявити мотив злочинів.

Вся склдність розслідувння полягл в тому, що не вдється знйти жодного свідк скоєних злочинів. Всі речі, які перебувли в втомобілях, знходяться н своїх місцях, тому версія з погрбувнням явно відпдє. Для допомоги в розслідувнні до групи прикріплюють слідчих зі столиці Звонрьов і Мельников. Незвжючи н те, що між міліціонерми є свої конфлікти, це ніяк не впливє н їх професійну діяльність. Првоохоронці перебирють безліч версій, ле ніяк не можуть знйти жодної зчіпки. До їх розслідувння підключється сестр одного з убитих Мрія Корсков.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 14-07-2018, 12:59
Відгуків 0
Переглядів: 1 548

Траса смерті (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий