Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Портрет жінки в червоному (2017)

Портрет жінки в червоному (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Росія
  • Режисер: Стніслв Дремов
Дивитися повний фільм Портрет жінки в червоному (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Гнн приїхл в столицю мріючи зкінчити докторську ординтуру і стти спрвжнім лікрем. Але життя у великому місті опинился вжк й сувор. Від чого дівчині доводилося крутитися як білці в колесі, щоб хоч якось звести кінці з кінцями А фінльним кордом невдлого підкорення столиці стло знйомство з Дмитром, з яким Гнн зустрілсь н вечірці своєї подруги Юлі. Зкохвшись у молодого привбливого хлопця, нївн провінцілк мріял про сім'ю, дітей і просте жіноче щстя. А змість цього в черговий рз зіткнулся з жорстокістю і бйдужістю – спдкоємець бгтої родини просто кинув дівчину в ціквому положенні, в догоду своїм суворим бтькм. Ось ткий клсичний «Портрет жінки в червоному»

Нікому непотрібн і всім обдурен, Гнн вирішує повернутися додому. І по крихтх нлгоджує свою розбиту життя – знходить вірного т люблячого чоловік, зкінчує нвчння і прктику і бгто років потому стє успішним хірургом – керівник облсної лікрні. Волею долі н оперційний стіл якої потрпляє один молодий хлопець, який потрпив в втоктстрофу. В якому Анн відрзу ж дізнється ту сму, розтоптне кохння.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: adminko, додано 13-09-2018, 01:00
Відгуків 0
Переглядів: 1 255

Портрет жінки в червоному (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий