Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дейдра і Лані грабують поїзд (2017)

Дейдра і Лані грабують поїзд (2017) онлайн українською

Deidra & Laney Rob a Train
  • Якість: HDRip
  • Звук: Багатоголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Кримінал, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 100 хв. /01:40
  • Режисер: Сідні Фрілнд
Дивитися повний фільм Дейдра і Лані грабують поїзд (2017) безкоштовно з українським дубляжем. і Лні грбують поїзд"> Дейдр бул тямущою дівчинкою. Чим іноді користувлся, допомгючи своїй ммі збезпечувти величезну родину. Адже після того як бтько кинув трьох дітей і жінку т втік у невідомому нпрямку, жінці доводилося доклдти титнічних зусиль, щоб збезпечити своїх дітей усім необхідним. І бччи, як вон стрждє, доводячи себе до повного виснження н кількох роботх, Дейдр не могл злишитися осторонь. Тому продючи відповіді н шкільні тести одноклсникм т друзям, що вон не дуже переймється морльною стороною питння. Як стл і зовсім невжливою, коли при всьому при цьому мти дівчинки розбивши дорогий телевізор і не мючи можливості виплтити його вртість опинился з ґртми, злишивши н шиї Дейдры брт і сестру.

Усвідомивши нскільки неспрведливий і жорстокий цей світ, дівчинк вирішил віддти йому по повній. І одноосібно сплнувл і продумл до дрібниць погрбувння поїзд, який регулярно проходить по одному і тому ж мршруту. Првд при всьому бжнні поодинці з ткою спрвою було ніяк не впорється. Тож, дівчин все ж погодился розповісти детлі спрви молодшу сестру, і змінити плн з «Погрбувння Дейдры» н «Дейдр і Лні грбують поїзд».

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 13-07-2018, 03:39
Відгуків 0
Переглядів: 1 250

Дейдра і Лані грабують поїзд (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий