Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Любов не розуміє слів (2016)

Любов не розуміє слів (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Одноголосий
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Серіали
  • Країна: Туреччин
  • Режисер: Бхдир Інс
Дивитися всі серії серіалу Любов не розуміє слів (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Вони нстільки різні з хрктером і соцільним походженням, що незрозуміло, як взглі вони могли зустрітися і подружитися. Між тим, між ними зв'язлося спілкувння, яке призвело до високого почуття – щирого і взємного. Молоді люди розуміють, що свої почуття їм доведеться відстоювти перед суспільством, рідними т друзями. Чи готові вони до цього? Чи зможуть вони підібрти слов, щоб предствити один одного рідним і близьким? Готуйтеся турецькі серіли дивитися онлйн, щоб познйомитися з чрівною провінцілкою Хйят. Дівчин приїжджє в Стмбул, щоб у великому місті втілити в рельність свої мрії і бжння. Вон мріє про грну роботу, нових друзів, рдісні події. В її плнх не було місця любові, ле бсолютно випдково вон зустрічє молодого чоловік, в якого зкохується з першого погляду. Він стє сенсом її життя, ле знє вон, хто її обрнець нспрвді? Їх перш зустріч переросл у сврку, дже вперті молоді люди ні в чому не хочуть поступтися один одному. Коли-то вони будуть сміятися, згдуючи їх першу зустріч, ле зрз їм не до жртів. Нзрівє ненвисть, ле ті чсті зустрічі, які відбувтимуться після, зблизять їх.

Мурт нлежить до сім'ї бгтих текстильників, ле, незвжючи н знтне походження, звик всього добивтися см. Він втомився від нстирливого жіночої увги, оскільки звик до того, що підкорює дівчт см. Зустріч з Хйят принесл йому чимло неприємних хвилин, ле після все зміниться. Ткої відсічі від юної провінцілки він не очікувв, тк і відмінностей між ними нбгто більше, ніж можн собі уявити. Длі врто турецькі серіли дивитися онлйн російською мовою, щоб простежити взємини головних героїв, яким доведеться подолти безліч випробувнь, пережити інтриги недругів. См Мурт змінюється під дією почуттів до прекрсної дівчини, хй і гордою. Він зново перегляне свої відносини з мнекенницею Дидем і зрозуміє всю її привбливість, уявну дружбу. Зовсім інш спрв Хят – її дружб щир, безкорислив, дівчину люблять нвколишні тільки з те, що зрди них вон готов н бгто що. Нехй зрз вон нмгється стти незлежною, не беручи допомоги ні від кого, ле нстне день, коли вон см попросить у нього тієї смої допомоги і підтримки, від яких тк довго відмовлялся. Звичйно, він їй допоможе, дже вон для нього нйдорожче, що є н цьому світі.
Автор: adminko, додано 24-02-2017, 20:28
Відгуків 0
Переглядів: 8 519

Любов не розуміє слів (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий