Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Планета акул (2016)

Планета акул (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Планета акул (2016) безкоштовно з українським дубляжем. нет кул"> Довгі роки, століття і тисячоліття Акули чекли, поки удч посміхнеться їм, і в світі зпнує новий лд. Не змінюючись з первісних чсів, вони терпляче підбирли все, що мло необережність опинитися поблизу, і розмножувлися, збільшуючи влсну популяцію. І ось, нрешті, пробив їх зоряний чс. В результті глобльної екологічної ктстрофи, як спричинил з собою мсове тнення льодовиків і підняття рівня моря, більше 98% плнети опинилося під водою. Нств рй для древніх хижків – ідельних мисливців і мешкнців водної товщі. Все, що колись нлежло людині, гордо ввжє себе вінцем творіння, тепер бул одн суцільн «Плнет кул».

Але нвіть серед кул виникли певні розбіжності щодо нового світового порядку. І незбром з'явился ВОНА – мег-кул, льф вбивць, хижк нового покоління. Мутироввшя і пристосувлся до нових умов, вон об'єднл під своїм контролем всі розрізнені згрї, мніпулюючи жорстокими хижкми як простими мріонеткми. І створивши безвідмовну і неостновимую рмію смерті, плнуючи остточно знищити злишки людського роду.
Автор: zombie, додано 7-12-2017, 00:08
Відгуків 0
Переглядів: 769

Планета акул (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий