Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Планета акул (2016)

Планета акул (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Планета акул (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Довгі роки, століття і тисячоліття Акули чекали, поки удача посміхнеться їм, і в світі запанує новий лад. Не змінюючись з первісних часів, вони терпляче підбирали все, що мало необережність опинитися поблизу, і розмножувалися, збільшуючи власну популяцію. І ось, нарешті, пробив їх зоряний час. В результаті глобальної екологічної катастрофи, яка спричинила за собою масове танення льодовиків і підняття рівня моря, більше 98% планети опинилося під водою. Настав рай для древніх хижаків – ідеальних мисливців і мешканців водної товщі. Все, що колись належало людині, гордо вважає себе вінцем творіння, тепер була одна суцільна «Планета акул».

Але навіть серед акул виникли певні розбіжності щодо нового світового порядку. І незабаром з'явилася ВОНА – мега-акула, альфа вбивць, хижак нового покоління. Мутировавшая і пристосувалася до нових умов, вона об'єднала під своїм контролем всі розрізнені зграї, маніпулюючи жорстокими хижаками як простими маріонетками. І створивши безвідмовну і неостановимую армію смерті, плануючи остаточно знищити залишки людського роду.
Автор: zombie, додано 7-12-2017, 00:08
Відгуків 0
Переглядів: 1 792

Планета акул (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: