Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сезон полювання 2 (2008)

Сезон полювання 2 (2008) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Сезон полювання 2 (2008) безкоштовно з українським дубляжем. У всьому лісі не знайти більш дивною компанії, що лось Еліот і меведь Буг. До того ж, якщо врахувати що рогату був не просто другом, а й учителем кудлатого, показуючи йому як бути справжнім ведмедем. І незабаром навколо їх дивної компанії згуртувалися і інші лісові мешканці, створивши справжнє співтовариство звірів. До якого з почестями була зарахована і проста цілком домашня такса Сосиска, яку мешканці лісу зустріли на одному з туристичних кемпінгів.

Тому, коли злобний пуделя Фіфі, який сильно ревнував господарів до милої таксою, вирішив підставити Сосиску, і зробити так щоб вона загубилася в лісі, Буг і Еліот були першими, хто зголосився допомогти. Так, спочатку намагаючись навчити свого друга всім премудростям лісової життя, і, в кінці кінців махнувши рукою, вони при підтримці всієї кудлатою братії почали повертати Сосисочку в її природний ареал проживання – теплий фургон і м'яку подушку з повною мискою собачого корму. Але зробити це буде не так просто, адже Фіфі відкрив справжній «Сезон полювання 2» на конкурента, плануючи у що б то не стало списати таксу з рахунків.
Автор: zombie, додано 30-11-2018, 22:38
Відгуків 0
Переглядів: 8 694

Сезон полювання 2 (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: