Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Грінліф (2017)

Грінліф (3 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Gears Media, BaibaKo, Coldfilm, IdeaFilm
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 60 хв. /01:00
  • Режисер: Клемент Вірго
Дивитися всі серії серіалу Грінліф (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Грейс Грінліф спішно повертється додому після звістки про смерть сестри. Коли-то в минулому дівчин покинул отчий дім, сттут від нпдок членів сім'ї. Тепер вон хоче розібртися в згдкової смерті близької людини, ле розуміє, що сім'я зовсім не рд її повернення. У рідних крях члени її сім'ї користуються повгою і пошною, дже бтько дівчини – єпископ великої церкви. Від його посди і підтримння певного іміджу безпосередньо злежить добробут Гринлифов, хоч чоловік повинен думти про духовний розвиток, не про мтерільні блг. У рельності ж все зовсім інкше, тому нзвти його кристльним чистою людиною дівчин не може. Подібне луквство і бгто фктори послужили причинми минулого сврки, тепер бтько ств зсновником мегцеркви, як служить джерелом збгчення сім'ї, не способом нстнови прфіян н шлях істинний.

Всі пожертви «витікють» в бездонні кишені Гринлифов. Під стти чоловікові його дружин – зжерлив і скндльн жінк. Їй не звикти стє призвідницею великих скндлів, сврок, пліток, зовні вон блгопристойн дм, веде прведний спосіб життя. Як скоро городяни Мемфіс зрозуміють істину стосовно сім'ї єпископ і його дружини? Чи зможе Грейс якось змінити ситуцію в крщу для сім'ї бік? Зовсім несподівними виявляться причини смогубств рідної сестри.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 16-11-2018, 07:08
Відгуків 0
Переглядів: 1 284

Грінліф (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий