Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кубо і Легенда самурая (2016)

Кубо і Легенда самурая (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Кубо і Легенда самурая (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Самураями називали відважних воїнів, спритно звертаються зі всілякими видами зброї та переможців грізних ворогів шляхом застосування найдавніших технік ведення бою. Вони швидкі і безшумні, в будь-який момент вони готові допомогти нужденному в цьому.Але юний Кубо зовсім не такий. Йому не потрібні пригоди, його любов – це стародавній музичний інструмент і породжувані ним чарівні звуки. Хлопчик живе з мамою в маленькому прибережному поселенні. Кубо, як і всі, хто живе по-сусідству, цінують тишу і спокій. Вони люблять природу і можуть годинами насолоджуватися її красою.

Але ось одного разу Кубо і його мати відвідує злий дух. Страшний привид поселяється в їх будинку і постійно щось бурмоче про помсту. Однак незабаром з'ясовується, що ніякий він не злий і не страшний. Привид зовсім не збирається ображати хлопчика. Навпаки, він прийшов, щоб розповісти юному музиканту про його батька, якого той ніколи не бачив. Це був великий самурай, який здійснив чимало подвигів. А оскільки в жилах Кубо тече така славна кров, хлопчик просто зобов'язаний теж стати самураєм, помститися за загибель батька і зробити безліч подвигів.
Автор: zombie, додано 24-04-2017, 20:26
Відгуків 0
Переглядів: 5 147

Кубо і Легенда самурая (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: