Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ У пошуках Дорі (2016)

У пошуках Дорі (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм У пошуках Дорі (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Після того як Дорі допомогла Марлину знайти Немо, вона все частіше почала замислюватися про власну родину. Адже своїх батьків Дорі не знала, як не знала де вони, і чому залишили її одну. І частково причиною тому стали провали в пам'яті рибки-хиррурга, які постійно з нею траплялися.

Оселившись на рифі поруч з родиною рибок-клоунів, Дорі з кожним днем спостерігаючи за щастям Марлін і Немо, все більше замислювалася про власну родину. І в кінцевому підсумку вона вирішила, що де б не були її батьки, їх точно можна знайти. І відправилася в далеку подорож на пошуки втраченої сім'ї. Чим дуже налякала рибок-клоунів, черепаху, і інших друзів Дорі. Адже знаючи схильність подруги все забувати, вони старалися ніколи не залишати її одну, тим більше далеко від дому. Адже забудькувата і добродушна вона запросто могла потрапити в будь-яку халепу і накликати на себе небезпеку. Дізнавшись про те, що Дорі пропала, Марлін і Немо, вважаючи себе винними в цьому організовують пошуково-рятувальну експедицію «У пошуках Дорі», знову залишивши рідний дім, і відправившись в далеку мандрівку в глибинах океану.
Автор: zombie, додано 25-04-2017, 22:03
Відгуків 0
Переглядів: 23 030

У пошуках Дорі (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: