Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ День Незалежності 2: Відродження (2016)

День Незалежності 2: Відродження (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм День Незалежності 2: Відродження (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Після величезною перемоги в історії хомо-сапієнс, коли орди космічних загарбників були знищені, був заснований новий свято - «День Незалежності: Відродження». Адже саме 4го липня вся земля скинула навислу загрозу знищення, і змогла показати всьому світу, що люди – зовсім не божевільні тварини, яких можна сміливо пускати в діло.

Однак, найбільш досвідчені і просунуті тактики прекрасно усвідомлювали, що можливості інопланетян не вичерпуються єдиним судном, і незабаром, дізнавшись про загибель передового ударника, до планеті приспіють інші флотилії ворога. І чим краще підготувати Землю до пришестя недруга, тим вище шанси на виживання людства. Благо, після себе загарбники залишили безліч наукових даних і технологій, які вчені швидко звикли використовувати і вивчати. На їх основі вдалося створити захисні системи неймовірних для звичайного темпу НТП масштабу. Але навіть вони зблякли, коли найгірші очікування виправдалися, і до Землі підійшов величезний флот ударних крейсерів. Схоже, отримавши звістку про загибель розвідників-карателів, космиты теж дарма не втрачали року, і збирали по галактиці ударне крило свого космічного війська. І вони вирішили не ризикувати даремно, кинувши всі сили на підкорення непохитних людей.
Автор: zombie, додано 25-04-2017, 22:05
Відгуків 0
Переглядів: 2 885

День Незалежності 2: Відродження (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: