Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Відважний і красуня (2016)

Відважний і красуня (1 сезон) онлайн українською

 • Якість: HDRip
 • Звук: Одноголосий
 • Рік виходу: 2016
 • Жанр: Серіали
 • Країна: Туреччина
 • Режисер: Алі Більгін
Дивитися всі серії серіалу Відважний і красуня (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Джесур житель мегаполісу, який практично вперше в житті залишає свої кам'яні джунглі і приїжджає в маленьке провінційне містечко. Такий видний чоловік, звичайно ж, не залишився без уваги тутешніх красунь, однією з яких була дівчина на ім'я Сюпхан. Ця дівчина належить до багатого стану, представники якого займають високі державні пости і керівні посади. Сім'я Сюпхан створила тут свою бізнес-імперію, вони є землевласниками і монополістами в аграрному секторі. Дівчина є першою тутешньої красунею, у якої величезну кількість шанувальників і шанувальників. Але вона не поспішала нікому відповідати взаємністю, але, зустрівши молодого чоловіка, вперше в житті зрозуміла, що значить любов. Їх почуття були взаємними, адже хлопець також не був байдужий до цієї прекрасної, відкритою і доброю дівчиною. Вони були дуже щасливі, бути разом і поспішили розповісти про це своїм батькам. А ось тут головних героїв турецькі серіали дивитися онлайн російською мовою чекало величезне розчарування, адже батьки були категорично проти їхніх стосунків. Молоді люди вимагали пояснень, але так і не отримали відповідей на свої питання. Молодий чоловік також був вихідцем з багатої сім'ї предки яких жили на цих землях.

Закоханим було невідомо, що їх цілеспрямовано втягнули в небезпечну і підступну гру, пов'язану з темним сімейним минулим. З'ясувалося, що їх сім'ї протягом багатьох років перебували в стані відкритої ворожнечі. Причин спровокували це протистояння було безліч, від бізнес-інтересів, до особистої неприязні і, здавалося, ніщо не в змозі залагодити цей конфлікт. Старше покоління їх сімей люто ненавиділо один одного, і було дуже жорстоко і неправильно з їх боку у все це вплутувати власних дітей і за їх допомогою вирішувати виниклі розбіжності. Головним героям цього турецькі серіали дивитися онлайн треба буде пройти через безліч перешкод і перешкод. Вони будуть змушені відстоювати своє право бути щасливими, що склалися обставини змусять головних героїв діяти проти власних інтересів сімей, які просто не залишили їм шансу вступити інакше. Молоді люди продемонструють силу власних почуттів, вони зможуть подолати всі труднощі та випробування і зберегти найдорожче, що у них є, свою світлу, щиру і всеосяжну
Автор: zombie, додано 10-10-2017, 17:34
Відгуків 0
Переглядів: 22 626

Відважний і красуня (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

 • Укр.1
 • Укр.3
 • Укр.2
 • Рос.-Укр.
 • Рос.
 • Рос.

Додаткові матеріали

 • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: