Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Відважний і красуня (2016)

Відважний і красуня (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Одноголосий
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Серіали
  • Країна: Туреччин
  • Режисер: Алі Більгін
Дивитися всі серії серіалу Відважний і красуня (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. жний і крсуня"> Джесур житель мегполісу, який прктично вперше в житті злишє свої км'яні джунглі і приїжджє в мленьке провінційне містечко. Ткий видний чоловік, звичйно ж, не злишився без увги тутешніх крсунь, однією з яких бул дівчин н ім'я Сюпхн. Ця дівчин нлежить до бгтого стну, предствники якого зймють високі держвні пости і керівні посди. Сім'я Сюпхн створил тут свою бізнес-імперію, вони є землевлсникми і монополістми в гррному секторі. Дівчин є першою тутешньої крсунею, у якої величезну кількість шнувльників і шнувльників. Але вон не поспішл нікому відповідти взємністю, ле, зустрівши молодого чоловік, вперше в житті зрозуміл, що знчить любов. Їх почуття були взємними, дже хлопець ткож не був бйдужий до цієї прекрсної, відкритою і доброю дівчиною. Вони були дуже щсливі, бути рзом і поспішили розповісти про це своїм бтькм. А ось тут головних героїв турецькі серіли дивитися онлйн російською мовою чекло величезне розчрувння, дже бтьки були ктегорично проти їхніх стосунків. Молоді люди вимгли пояснень, ле тк і не отримли відповідей н свої питння. Молодий чоловік ткож був вихідцем з бгтої сім'ї предки яких жили н цих землях.

Зкохним було невідомо, що їх цілеспрямовно втягнули в небезпечну і підступну гру, пов'язну з темним сімейним минулим. З'ясувлося, що їх сім'ї протягом бгтьох років перебувли в стні відкритої ворожнечі. Причин спровокувли це протистояння було безліч, від бізнес-інтересів, до особистої неприязні і, здвлося, ніщо не в змозі злгодити цей конфлікт. Стрше покоління їх сімей люто ненвиділо один одного, і було дуже жорстоко і непрвильно з їх боку у все це вплутувти влсних дітей і з їх допомогою вирішувти виниклі розбіжності. Головним героям цього турецькі серіли дивитися онлйн треб буде пройти через безліч перешкод і перешкод. Вони будуть змушені відстоювти своє прво бути щсливими, що скллися обствини змусять головних героїв діяти проти влсних інтересів сімей, які просто не злишили їм шнсу вступити інкше. Молоді люди продемонструють силу влсних почуттів, вони зможуть подолти всі труднощі т випробувння і зберегти нйдорожче, що у них є, свою світлу, щиру і всеосяжну
Автор: zombie, додано 10-10-2017, 17:34
Відгуків 0
Переглядів: 4 370

Відважний і красуня (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий