Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ходячі мерці (2016)

Ходячі мерці (10 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Ходячі мерці (10 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головні герої кінострічки змушені постійно змінювати місце своєї дислокації. На території США сталася жахлива катастрофа, в результаті якої живі люди почали перетворюватися в кровожерливих зомбі після укусу. Головний герой намагається знайти безпечне місце, щоб вижити. Разом з Ріком подорожують ще кілька виживших. Серед союзників Ріка виявляється Морган – людина, який роз'яснив Ріку, що потрібно робити, щоб не загинути в цьому жорстокому світі.

Все почалося як захоплююча пригода. Поступово ситуація почала посилюватися в кінцевому підсумку люди змушені боротися за право життя. Ріка лякають бридкі зомбі, які весь час атакують місцевих жителів, але ще більше шерифа турбує поведінка вижили. Люди відчувають небезпеку. В результаті вони не допомагають один одному, підставляють один одного, щоб вижити. Спочатку зомбі нападали поодинці. Поступово ходячі мерці об'єдналися в групи і почали представляти велику небезпеку. Знищити ворога можна тільки у разі, якщо буде знищений його мозок. Тільки знищуючи натовпи нещадних зомбі, наші герої зможуть вижити.
Автор: zombie, додано 12-10-2019, 12:21
Відгуків 0
Переглядів: 28 979

Ходячі мерці (10 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: