Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди майбутнього (2013)

Люди майбутнього (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: LostFilm, BaibaKo, Newstudio
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Фантастика, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 45 хв.
  • Режисер: Дермотт Дунс
Дивитися всі серії серіалу Люди майбутнього (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. йбутнього"> Перші «Люди мйбутнього» з'явилися ще в 1970-х у Великобритнії. Потім в США Роджер Прйс створив ремейк, і нуково-популярний серіл знйшов друге дихння. Перший сезон про молодих людей, які отримли суперздтності, почли покзувти в першій половині жовтня 2013 року н кнлі the CW. Всього було знято 22 серії. Головним режисером виступив Денні Кеннон. Стівен Джеймісон, Джон Янг, Кр Кобейн, Рссел Квон, Астрід Фінч, Джедикя Прйс – це люди мйбутнього, вони вже еволюціонувли і можуть користувтися телекінезом, телепортцією і телептією. Спочтку Стівен думв, що зійшов з розуму: йому ввижлися голосу, він бчив дивні сни, прокидвся в незрозумілих місцях, ніхто не міг скзти, чим хлопець хворий. Несподівно він знйшов причину того, що відбувється: хлопець виявився предствником нової щблі еволюції людини, причому з видтними тлнтми, які хлопчик успдкувв від свого бтьк. З чсом Кр, Рссел і Джон приєднуються до Стівену, щоб рзом шукти відповіді н питння.

Людей мйбутнього бояться, їх прктично неможливо контролювти, тому в середовищі військових і вчених виникл оргнізція «Ультр», як зймється виявленням і нейтрлізцією людей з незвичйними здібностями. Поступово нов генерція починє об'єднувтися і йде в укриття. Бтько Стівен пропв, коли нмгвся створити умови для життя син і тких же, як він. Поки пошуки не увінчлися успіхом, ле головний герой не втрчє ндію. Сме йому нлежить повести з собою інших людей мйбутнього, знйти вихід зі сформовної ситуції і покзти їх місце в мінливому суспільстві.
Автор: adminko, додано 28-02-2018, 07:05
Відгуків 0
Переглядів: 1 243

Люди майбутнього (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий