Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Джиперс Криперс 3 (2017)

Джиперс Криперс 3 (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Джиперс Криперс 3 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Рівно двадцять три роки минуло з того моменту, як Тріш і її брат Дарри зустріли курний вантажівка власником якого був «Джиперс Криперс 3». А це означає, що чудовисько ось-ось прокинеться від свого сну. Прокинеться з відчуттям дикого голоду і з необхідністю поповнити запаси продовольства і трохи прогнилих за цей час людських органів. І найбільше в світі Тріш, що під час минулої зустрічі з Джиперсом втратила брата і лише дивом врятувалася, побоювалася, що їй доведеться знову глянути в ці жахливі очі, і відчути сморід оскаленной пащі. А думка про те, що її син, названий Дарри в честь загиблого брата, може повторити його долю і зовсім доводила жінку до передчасної сивини.

Тому, використовуючи своє високе становище і практично необмежені можливості, владна жінка вирішує залагодити цю проблему раз і назавжди. І відправити Криперса туди, де йому саме місце – прямо в пекло. Обов'язково нашпигованого для ваги свинцем і для ускладнення шляху назад порубаного на дрібне рагу, але здається, монстр вже знає про її плани.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: adminko, додано 10-11-2017, 05:53
Відгуків 0
Переглядів: 5 607

Джиперс Криперс 3 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: