Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Захисники (26)

Захисники (26) онлайн українською

Дивитися повний фільм Захисники (26) безкоштовно з українським дубляжем. Відвага, честь, шляхетність, патріотизм – цими та іншими позитивними якостями повинні бути наділені справжні герої своєї батьківщини, які підуть на будь-які жертви заради її захисту. Саме такими і є головні протагоністи даної кінострічки – люди, що володіють не тільки перерахованими вище ознаками, але і надприродними здібностями, не підвладними простій людині.

Правда, так вже склалося, що вони стали командою під назвою «Патріот», були змушені тимчасово залягти на дно, але тепер, коли йде холодна війна між СРСР і США, четверо товаришів – троє чоловіків і одна жінка – вийшли на захист держави перед лицем страшного, повного підступного супротивника. Зло, яке несе армія зомбі, створена справжнім генієм, здається незламним і нескінченним легіоном, що руйнує все на своєму шляху, але команда героїв готова згуртується, щоб дати відсіч недруга і показати йому все, на що вони здатні.

Члени групи «Патріот» абсолютно різні і є представниками різних національностей, але зараз вони перетворилися в єдиний організм, спрямований на порятунок Радянського Союзу від руйнівної потужності ворожих загарбників.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 9-04-2017, 18:31
Відгуків 0
Переглядів: 7 419

Захисники (26) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: