Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Захисники (26)

Захисники (26) онлайн українською

Дивитися повний фільм Захисники (26) безкоштовно з українським дубляжем. хисники"> Відвг, честь, шляхетність, птріотизм – цими т іншими позитивними якостями повинні бути нділені спрвжні герої своєї бтьківщини, які підуть н будь-які жертви зрди її зхисту. Сме ткими і є головні протгоністи дної кінострічки – люди, що володіють не тільки перерховними вище ознкми, ле і ндприродними здібностями, не підвлдними простій людині.

Првд, тк вже скллося, що вони стли комндою під нзвою «Птріот», були змушені тимчсово злягти н дно, ле тепер, коли йде холодн війн між СРСР і США, четверо товришів – троє чоловіків і одн жінк – вийшли н зхист держви перед лицем стршного, повного підступного супротивник. Зло, яке несе рмія зомбі, створен спрвжнім генієм, здється незлмним і нескінченним легіоном, що руйнує все н своєму шляху, ле комнд героїв готов згуртується, щоб дти відсіч недруг і покзти йому все, н що вони здтні.

Члени групи «Птріот» бсолютно різні і є предствникми різних нціонльностей, ле зрз вони перетворилися в єдиний оргнізм, спрямовний н порятунок Рдянського Союзу від руйнівної потужності ворожих згрбників.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 15-07-2018, 19:58
Відгуків 0
Переглядів: 1 936

Захисники (26) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий