Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вуаль (2017)

Вуаль (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вуаль (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У світі, роздирається на частини багатовіковими війнами практично не залишилося жодного клаптика землі щедро не хімічного трупами загиблих за свої переконання бравих воїнів. Яке гнітилося нескінченним вогнем міжусобиць, людство не тільки зупинилося у своєму розвитку, але і опинилося на межі тотального вимирання. Що провокувало зростання агресії та ненависті один до одного, породжуючи нові війни і протистояння І з самого народження кожна людина ставав або воїном, або його безвольною жертвою.

Свій шлях безіменний Воїн обрав вже давно. І цей шлях був щедро окроплений кров'ю ворогів Імперії. За яку ветеран багатьох битв був готовий віддати своє життя без роздумів. Але коли представився підходящий шанс, виявилося що у смерті набагато менше героїзму, ніж їй приписують менестрелі Відданий соратниками і кинутий на вірну погибель в якийсь богом забутій канаві, лише дивом Воїн не помер. Опинившись в останній селі колись могутнього племені, боєць дізнався про великого пророцтві, втілення якого принесе Імперії кінець, і допоможе зняти з людства «Вуаль» бездушності й злоби.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 30-04-2017, 15:11
Відгуків 0
Переглядів: 2 533

Вуаль (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: