Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бій з тінню (2005)

Бій з тінню (2005) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2005
  • Жанр: Бойовики, Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 132 хв. /02:12
  • Режисер: Олексій Сидоров
Дивитися повний фільм Бій з тінню (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Перемгє не той, хто ніколи не прогрє, той хто не звжючи н всі пдіння знходить в собі сили знову піднятись н ноги, і повернутися н ринг. Це просте првило Артем Колчин звчив ще будучи починючим боксером, прийшовши в спортивну школу прямо з вулиці, мючи з пзухою лише мрію, і віру у влсні сили. І з короткий термін він зумів досягти бгто чого – впізнвності, слви і популярності.

Тк, отримвши прізвисько «Велик Біл Ндія», Артем досяг професійного рівня міжнродної рени, б'ючись у нйбільш рейтингових поєдинкх світу. Але головний бій він прикрим причин прогрв. І після нього все пішло нперекосяк – великі борги, зрд друзів, і бндити, які вирішивши нжитися н горі боксер, викрли його дівчину. А щоб її врятувти хлопцеві доведеться н тривлий чс зв'язти з професійним спортом, поствивши н кін сме дорозі. Але Колчин чудово пм'ятє головне првило – ніколи не здвтися. І тому, він знову піднімє кулки, починючи влсний «бій з тінню», без рефері, првил, т м'яких руквичок. Бій з жорстоким і безпеляційним првилми вулиць.
Автор: adminko, додано 12-07-2018, 22:37
Відгуків 0
Переглядів: 1 008

Бій з тінню (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий