Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спадкоємці (2015)

Спадкоємці (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Спадкоємці (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Коли в казковому королівстві до влади прийшов новий монарх – радості жителям вигаданої країни просто не було меж. Адже, будучи ще зовсім юним хлопчаком, він був досить м'яким і поступливим, як для правителя. Тому і видавані ним укази несли тільки добро, дружбу, і надію у фантастичний чарівний світ.

Один з таких наказів новоспеченого короля була амністія для дітей всіх злих супер-героїв, які до цього часу жили у відчуженні на окремому острові, де за ними доглядали численні наглядачі.

Справедливо вважаючи, що діти не повинні розплачуватися за провини своїх батьків, новий король наказує не просто відпустити спадкоємців злих злочинців, але й відправити їх на обов'язкове навчання в казкову школу, де навчаються діти всіх заслужених громадян чарівної країни – Рапунцель, Попелюшки та ін. І звичайно ж, це виливається в затяжний конфлікт між двома спадкоємцями протиборчих сторін. І тепер кожен повинен вирішити для себе, що ж йому важливіше – спадщину своїх предків, чи нове життя, сповнене добрих справ і надійних друзів, світлих звершень і справжніх подвигів на благо казкової держави.
Автор: zombie, додано 30-04-2017, 15:19
Відгуків 0
Переглядів: 17 389

Спадкоємці (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: