Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Голодні ігри 2: У вогні (2013)

Голодні ігри 2: У вогні (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Голодні ігри 2: У вогні (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Тільки-тільки відгриміли щорічні голодні ігри – криваве змагання, підтримуване деспотичними монархами. Дивом уціліли в битві Піт і Кітнісс по праву переможців були нагороджені свободою, і повернулися в свій рідний диктрион, щоб продовжити звичайне життя. Однак звичайною вона вже ніколи не стане. Адже пройшовши через криваве безумство бойової арени, парочка назавжди змінилася, більше не бажаючи миритися з існуючим порядком речей.

Крім того, навколо легендарних переможців бійні згуртувалися деякі впливові вельможі, які так само бажають звалити усталені традиції. Таким чином, не винних ні в чому підлітки опинилися між молотом і ковадлом – з одного боку, будучи уособленням надії для знедолених, і втіленням небезпеки для деспотичного монарха з іншого.

Не бажаючи миритися з назрівання загрозою, правитель держави в честь святкування 75ти річчя кривавої традиції вирішує організувати показові голодні ігри – з переможців попередніх змагань. І ледь знайшовши свободу, Піт і Кітнісс знову змушені боротися за власне життя, розігрувати бурхливу любов заради уваги спонсорів, і потай плекаючи плани про зміну світу.
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 11:02
Відгуків 0
Переглядів: 13 470

Голодні ігри 2: У вогні (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: