Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Голодні ігри 4: Переспівниця (частина 2) (2015)

Голодні ігри 4: Переспівниця (частина 2) (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Голодні ігри 4: Переспівниця (частина 2) (2015) безкоштовно з українським дубляжем. З превеликим запізненням Китнис усвідомила, що справжня праведна роль у всьому, що відбувається навколо хаосі – бути простою лялькою-натхненником людей на підйом. І коли особисто сам президент Альма підняв свій голодний, обірваний і пошарпаний долею народ до боротьби, в ряді праведних розгніваних ополченців не знайшлося навіть завалящого місця для сойки-пересмешницы, і жоден індивід не дозволив їй очолити загони протестантів. Адже Евердін була набагато дорожче, ніж сотні і мільйони життів нею навернутых на шлях праведний. І Альма розумів це як ніхто (а інакше не вийшло б дослужити до верховного).

Але ось лише таке положення, що відбувається аж ніяк не влаштовувало безпосередньо сам «символ революції». Адже за довге, сповнене поневірянь життя в її скарбничці терпіння зібралося стільки гніву і і чорної ненависті у напрямку до деспотичного владареві-капітолія в цілому, і його ватажка дражайшему Сноу зокрема. Але, напевно, не потрібно було чекати, що зробити це буде раз-два. Адже Сноу зовсім не планує йти у відставку і дозволяти якимось оборванцам покласти кінець великому і могутньому починанню Капітолію. І друзі Китнис не зможуть допомогти дівчині на праведному шляху її помсти. Ведьдля них – вона найценнейшее скарб, який неодмінно варто заховати глибше в золоту клітку, і демонструвати натовпі тільки на свята.
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 11:03
Відгуків 0
Переглядів: 24 593

Голодні ігри 4: Переспівниця (частина 2) (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: