Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Моя дівчина – монстр (2017)

Моя дівчина – монстр (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Моя дівчина – монстр (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Вирішивши переїхати в Нью-Йорк, Глорія думала, що тепер-то її життя піде як по маслу. Адже де, як не у Великому Яблуці знайдеться місце кожному, а можливості зростання просто необмежені. Але виявилося, що всі ці розповіді про нове життя на новому місці сильно перебільшені – мегаполіс був нечула, холодний і надзвичайно дратівливий з-за кожної дрібниці. І просидівши деякий час в одному кріслі без підвищення, Глорія стала всерйоз замислюватися про те, щоб повернути додому. Але зробити цього вже не встигла – неприємності впали прямо на її милу голову з перекинутого чана.

Спочатку підвищення, на яке дуже розраховувала виконавча працівниця, дісталося іншого – кар'єристці і готової на все заради стрибка по кар'єрній драбині плутовке. А потім квартира Глорії, яка в результаті короткого замикання вигоріла в нуль. Ну і наостанок хлопець, який вирішив кинути бідолаху один на один з її проблемами, і піти до іншого Сказати що все це довело Глорію до люті і сказу – не сказати нічого. І зовсім випадково в той самий момент на іншому кінці Земної кулі – в Сеулі, з'являється величезне чудовисько, крушащее все на своєму шляху і не піддається розумінню з точки зору простої логіки та аналізу з боку науковців. А бути може і не випадково? Бути може, екс-бойфренд Глорії був прав, коли говорив, що «Моя дівчина – монстр». Адже занадто поведінка гігантського хижака схоже на звички розлюченою і кинутої мешканки Нью-Йорка.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 30-04-2017, 17:52
Відгуків 0
Переглядів: 3 743

Моя дівчина – монстр (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: