Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Коли кличе серце (2013)

Коли кличе серце (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Коли кличе серце (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Елізабет багато разів чула від рідних і близьких про те, що вибрала не ту спеціальність, яка здатна забезпечити хороше життя. Адже працюючи педагогом не заробити нічого, крім сів зору і розхитаних нервів. Але «Коли кличе серце», марно чинити опір. Тому дівчина все ж надійшла на вчителя, і з успіхом закінчила інститут. Очікуючи, що отримає розподіл як мінімум в Нью-Йорк, або якийсь інший великий мегаполіс. Але на всіх бажаючих не вистачить великих міст. Тому дівчину, як і майже всіх випускниць, розподілили на периферію – у маленьке провінційне містечко. Де вчителів і лікарів завжди не вистачає.

Засмучена, Елізабет навіть почала шкодувати, що затіяла все це навчання. Але коли випадково знайшла і прочитала щоденник своєї тітоньки, яка була блискучим педагогом в одній з таких сіл, то зрозуміла що в цьому немає нічого страшного. І навіть навпаки Ці записи допомогли Ліз знайти в собі сили і впевненість дивитися вперед з гордо піднятою головою, і вірою в краще. Вірою в те, що і з неї коли-то вийде відмінний педагог, який увійде в історію, нехай навіть це буде історія якогось невеликого містечка.
Автор: zombie, додано 30-04-2017, 18:26
Відгуків 0
Переглядів: 3 969

Коли кличе серце (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: