Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Коли кличе серце (2013)

Коли кличе серце (2013) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Комедії, Мелодрами, Драми
  • Країна: Румунія, США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Мйкл Лендон мл.
Дивитися повний фільм Коли кличе серце (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Елізбет бгто рзів чул від рідних і близьких про те, що вибрл не ту спецільність, як здтн збезпечити хороше життя. Адже прцюючи педгогом не зробити нічого, крім сів зору і розхитних нервів. Але «Коли кличе серце», мрно чинити опір. Тому дівчин все ж ндійшл н вчителя, і з успіхом зкінчил інститут. Очікуючи, що отримє розподіл як мінімум в Нью-Йорк, бо якийсь інший великий мегполіс. Але н всіх бжючих не вистчить великих міст. Тому дівчину, як і мйже всіх випускниць, розподілили н периферію – у мленьке провінційне містечко. Де вчителів і лікрів звжди не вистчє.

Зсмучен, Елізбет нвіть почл шкодувти, що зтіял все це нвчння. Але коли випдково знйшл і прочитл щоденник своєї тітоньки, як бул блискучим педгогом в одній з тких сіл, то зрозуміл що в цьому немє нічого стршного. І нвіть нвпки Ці зписи допомогли Ліз знйти в собі сили і впевненість дивитися вперед з гордо піднятою головою, і вірою в крще. Вірою в те, що і з неї коли-то вийде відмінний педгог, який увійде в історію, нехй нвіть це буде історія якогось невеликого містечк.
Автор: zombie, додано 30-04-2017, 18:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 296

Коли кличе серце (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий