Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Палаюча рівнина (2008)

Палаюча рівнина (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Палаюча рівнина (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Давним-давно Сільвія була щаслива. Але це було в минулому житті, коли її звали Маріанною, і в неї був коханий і навіть дочка. У тій давно залишеної життя, від якої Сільвія втекла багато років тому, спробувавши почати все з чистого аркуша Занадто багато болю, труднощів і негараздів було залишено позаду, щоб шкодувати про минуле або намагатися щось виправити. Тому, тікаючи, дівчина зробила все, щоб зруйнувати мости і обрубати всі прихильності, щоб ні про що і ніколи не тужити. Та що там мости – позаду Сільвії залишилася тільки «Палаюча рівнина» зруйнованих в нуль відносин

Хоч як не намагалася втікачка почати нову світлу і правильне життя, минуле вперто не хотіло відпускати її. І в своїй пам'яті вона, на свій подив, все частіше і частіше не поверталася до свого побіжу, а до того моменту, коли ще будучи підлітком застукала свою матір з заміжнім чоловіком в дешевому трейлері. Повинно бути, саме він поклав початок негаразди та труднощі, які одна за одною простяглися суцільною низкою, ховаючи під собою останні надії на просте жіноче щастя.
Автор: zombie, додано 30-04-2017, 18:26
Відгуків 0
Переглядів: 3 188

Палаюча рівнина (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: