Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тінь (1994)

Тінь (1994) онлайн українською

Дивитися повний фільм Тінь (1994) безкоштовно з українським дубляжем. Після закінчення першої світової війни Ламон Кренстон так і не зміг знайти собі місця на громадянці – в мирі і спокої. Зате відмінно реалізував себе як наркоторговця, вирощуючи і продаючи опіум в Тибеті. І поступово став одним із найбільш впливових і небезпечних злочинців на всьому материку, зв'язуватися з людьми якого побоювалися навіть поліцейські.

Але поступово слава про брудних справах Ламона дійшла навіть до найвищих гір. І досягла вух наставника Тулку – просвітленого буддиста, наставника одного з Тибетських монастирів. Який вирішив «перевиховати» Ламона, очистивши душу від зла та заздрощів. І за допомогою своїх учнів він провернув плановане. Правда на очищення Крэнстона пішло довгих 7 років наполегливих занять і тренувань. Зате тепер він не просто людина, а «Тінь» - захисник скривджених, неперевершений боєць з можливостями, що значно виходять за межі розуміння і раціонального пояснення. Для яких незабаром знайдеться відмінне застосування. Адже Шиванкан – нащадок легендарного Чингісхана, вирішив перевершити свого предка і кинути до ніг весь світ.
Автор: adminko, додано 1-05-2017, 10:11
Відгуків 0
Переглядів: 5 403

Тінь (1994) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: