Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Паровозик Тишка (2012)

Паровозик Тишка (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Паровозик Тишка (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У великому казковому місті Паровозовск живуть і працюють сотні і тисячі різних паровозів і тепловозів, електровозів, причепів і вагонів, кранів та іншої спеціалізованої залізничної техніки. Тут же, серед нескінченних шпал, залізниць і будівництв зростає і радіє життю чарівний маленький «Паровозик Тишка». Кожен день він спостерігає, як дорослі йдуть на роботу і по справах, і відправляється на вулицю, щоб зустріти там своїх маленьких друзів – Елу та Гошу, разом з ними вирушити назустріч новому дню і новим пригодою.

Пізнаючи світ, Тишко періодично знаходить собі нові місії, завдання і захоплення, а також з подивом відкриває для себе пристрій світобудови. Адже місто Паровозовск – дуже цікаве місце, повне неймовірних пригод і різних цікавинок. І маленькому пустотливому паровозику-непосиді тут завжди знайдеться ціла купа занять та ідей для гри з друзями. Які завжди не проти пуститися в чергове розслідування, пограти в слідопитів або просто поганяти у дворі м'ячик, влаштувавши справжнє футбольне змагання.
Автор: zombie, додано 25-07-2017, 20:18
Відгуків 0
Переглядів: 2 907

Паровозик Тишка (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: