Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Принцеса-жаба (2016)

Принцеса-жаба (2016) онлайн українською

Frog Kingdom
Дивитися повний мультфільм Принцеса-жаба (2016) безкоштовно з українським дубляжем.Сюжет барвистого пригодницького мультфільму переносить глядачів у дивовижну країну, в якій правлять жаби! І зараз тут починається справжня галас, адже незабаром саме в цьому королівстві відбудуться довгоочікувані Олімпійські ігри, до яких, як з'ясовується, багато абсолютно не готові. Особливо це хвилює дочка місцевого короля, адже незабаром принцеса-жаба може стати чиєюсь дружиною. Зі зрозумілих причин це її лякає – героїня хотіла б самостійно знайти коханого, а не покладатися на підготовку незнайомих їй спортсменів. Щоб уникнути ролі нареченої невідомого їй жабеняти, вона вирішує влаштувати втечу. І поки спортсмени-учасники приїжджають з різних міст в столицю, принцеса втікає – вона переодягається, після чого залишає палац. Успішно реалізувавши задумане, героїня оселилася серед простих підданих свого батька, а потім знайшла нових приятелів: малюка Кена і його вірного друга Рейна, який торгує на вулиці всякою всячиною. Одного разу, самі того не бажаючи, друзі виявляються втягнуті в інтриги: Рейн і принцеса стають мимовільними учасниками Олімпійських ігор, а малюк Кен дізнається про підготовку змови, загрозливому всьому королівству!
Автор: adminko, додано 2-03-2017, 22:33
Відгуків 0
Переглядів: 6 156

Принцеса-жаба (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: