Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Повний розковбас (2016)

Повний розковбас (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Повний розковбас (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Ідеї для мультиплікаційних фільмів можуть бути найнесподіванішими. З іншого боку, в цьому немає нічого поганого, особливо якщо глядачі залишаються задоволеними переглядом. У даному випадку мається на увазі мультик, в якому всі персонажі є сосисками. Розповідається про період в житті окремо взятого містечка, жителі якого готуються до святкування важливої події. Напередодні свята, як це часто буває, люди готуються спустошувати полиці супермаркетів. Але якщо подивитися анімаційний фільм, стає зрозуміло, що не тільки вони раді цьому. Самі продукти ніби відчувають непідробний захват з приводу того, що незабаром опиняться в чиїй-небудь візку.

Можливість відправитися в гості до покупця продукти харчування сприймають як можливість гарненько відпочити і повеселитися. Вони уявляють собі, як ніби їм доведеться взяти участь в дуже крутий тусовці. Вони ще нічого не підозрюють про те, що повеселитися зовсім не вдасться. Навпаки, продукти будуть використані для того, щоб приготувати головну страву свята. Така перспектива, природно, нікого не радує. З іншого боку, багато хто з них підозрювали недобре, адже покинувши супермаркет, назад ще ніхто не повертався. Тільки зараз куплені сосиски приходять до розуміння, чому це відбувалося.
Автор: zombie, додано 12-06-2019, 14:27
Відгуків 0
Переглядів: 34 698

Повний розковбас (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: