Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Батьки (2017)

Батьки (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Батьки (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. тьки"> Олексндр одружився н Гнні тому що без розуму в неї зкохний. Нвіть те, що у неї є син, восьмирічний пустотливий хлопчик Івн, його не розчрувв і не відлякло. Хіб може він бути погним бтьком, якщо вже ств чудовим педгогом, прцює в школі вчителем історії? Звичйно, немє. Тому їх шлюб і нзивють всі щсливим. Вони спрвжня сім'я. Вня дружить з Олексндром, повжє його. Життя тк і йшл б розмірено, звично, щстя тривло вічно, до остннього подиху. Н жль, не судилося. Колишній чоловік Анни, Вдим Котов служив з контрктом у деснтних військх. Тепер приїхв додому і вирішив змінити ситуцію.

Вдим мє нмір повернути любов, дружбу син. Він не хоче зруйнувти сім'ю Гнни. Однк діє невміло, крім волі постійно провокує конфлікти. Олексндр вже почв злитися і, можливо, їм довелося б з'ясувти стосунки по-чоловічому. Бід згуртувл їх рптово: Вньку викрли невідомі. Вся спрв в тому, що хлопчик дружить з сином бгтого людини, якого теж звуть Івн. Злочинці переплутли прнишек. Вони не знли, що в одного з них нспрвді дв бтьк. До пошуків підключється і Олег Хромов – тто другого хлопчик. Йому одному відомо, хто ховється з цим злочином, які цілі переслідуються.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 13-07-2018, 19:12
Відгуків 0
Переглядів: 1 050

Батьки (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий