Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пірати Егейського моря (2015)

Пірати Егейського моря (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пірати Егейського моря (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Колись Іоанніс Варвакис був простим морським піратом. Втікши з рідної країни, яка перебувала під гнітом османської імперії, він пустився у вільне плавання, нещадно грабуючи численні торгові судна. І завдяки своїй жилці підприємця, дуже скоро зміг налагодити навколо себе справжню економічну схему, яка реально працювала і приносила величезні доходи.
Так, через кілька років Іоанніс вже був найбільшим постачальником ікри не тільки в Європу, але і в Росії, заробивши досить солідне стану. Поступово розташовуючи до себе людей, дуже скоро підприємець став важливою персоною на світовій політичній арені, і особистим радником Катерини Великої.

Але гроші та слава не принесли Иоаннису очікуваного щастя. Так, цього справжнього патріота все ще хвилювала доля рідної Греції, яка досі перебувала під гнітом загарбників. І тоді, Варвакис на здивування всіх, вирішує відмовитися від свого високого становища, і від незліченних багатств, і відклавши в сторону блиск і розкіш життя, знову взяти в руки штурвал бойового корабля, взявши курс на рідну окуповану Грецію.
Автор: zombie, додано 2-05-2017, 10:28
Відгуків 0
Переглядів: 2 170

Пірати Егейського моря (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: