Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах (2011)

Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах (2011) безкоштовно з українським дубляжем. В життя відважного сміливця, будь він хоч чотири рази пірат, є місце реальної любові. І у Джека Горобця вона теж була. І хоча про своїй дамі серця легендарний капітан згадував лише з тремтінням колін і у повній самоті, десь там за гранню морів його чекала його красуня Анжеліка. Яка, однак, мала досить кричущу родовід – була дочкою самого корсара Чорної Бороди. Але Джека лякало не це. Адже одного разу кохана вже обдурила моторного сміливця, і помыкала ним в корисливих цілях. І лише дивом Горобцю вдалося вийти живим з тієї халепи

Але нині все інакше. Адже маса води кануло з тих пір. І нині Анжеліка закликає Джека знову, щоб відродити старі почуття, і осісти на якомусь тихому піратському острові. Але все це знову лише удавана ширма. А реальна мета спокусниці лежить в джерелі нескінченної юності, який з благословення європейських монархів якраз розшукує Джек. Подейкують, що занурився в його води зможе чудодійним чином повернути втрачені роки і назавжди залишитися молодим. Але лежить він у глибокій частіше незвіданих островів, що охороняється тубільцями. І в гонці за ним, тепер «Пірати Карибського моря: На дивних берегах».
Автор: zombie, додано 3-05-2017, 12:16
Відгуків 0
Переглядів: 25 913

Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: