Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Отець Браун (2017)

Отець Браун (6 сезон) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Coldfilm, Бгтоголосий
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Детективи, Кримінал, Драми, Серіали
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 52 хв.
  • Режисер: Пол Гібсон
Дивитися всі серії серіалу Отець Браун (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. ун"> Існує одне мленьке містечко, де все йде по своїй черзі. Люди прцюють, рдіють і моляться. Бтько Брун - це священик з цього мленького містечк. Він дуже шновн людин в місті, і до нього приходять бсолютно все, щоб проповідувти, зпитти порду бо просто поговорити по душх. Це н стільки чистий людин, що розмов з ним здтний полегшити душу. Його любить весь містечко, всі люди один перед одним поспішють пригостити його чимось смчненьким і проповідувти йому.Однк сищик містечк не любить Бтьк Брун.

Н його думку, він постійно плутється під ногми у слідств і постійно ціквиться усім детлями розслідувннями. Сме тому, слідчий не полюбив священик, він ввжє, що він не той, ким себе видє.Однк слідчому врто подолти свою неприязнь, дже священик не просто дуже добр і душевн людин, ще дуже розумн особистість, як здтн розплутти будь-яку згдку. Сме тому, слідчий повинен подружиться з Бруном, дже він розкрив вже не одну гучну кримінльну спрву у його місті. До того ж, сме священик може допомогти розкрити згдкове злочин, нд яким всі лмють голову. Їм потрібно об'єднтися в одну комнду і покрти кримінл.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 13-01-2018, 09:38
Відгуків 2
Переглядів: 3 799

Отець Браун (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Ольга 21 жовтня 2017 19:21
Так а де український дубляж? написано, що серіал українською, а все російською.
zombie 22 жовтня 2017 16:16
Читайте детально опис, там відповідь на ваше запитання
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий