Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Kingsman: Таємна служба (2015)

Kingsman: Таємна служба (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Kingsman: Таємна служба (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Високі показники мозкової активності, відмінні оцінки в коледжі, навіть це не допомагає головному герою втриматися на плаву, а все завдяки захопленню розбоями, грабежами і наркотиками. Гаррі постійно турбував своїх близьких, не бажаючи слухати ні чиєї думки і постійно вступаючи по своєму, переступаючи закон. Єдина людина, якій завжди любив і підтримував персонажа, був дядько головного героя, який служив у розвідці і був агентом МІ6. Чоловік вирішує допомогти юному родичу і присвячує його в рід своїх занять, привівши в холостяцький барліг.

Він відкрив хлопцеві очі на сучасну зброю, в таємній кімнаті можна було побачити гранату у вигляді кулькової ручки, пістолет у вигляді запальнички і багато іншого, унікальне і тільки сучасну зброю, не має аналогів у світі. Дядько вмовляє племінника пройти навчання в спеціальному підрозділі і стати співробітником Британської розвідки. Захоплений Гаррі погоджується і отримує навички ведення бою, навчається стрільби, пірнання під водою, всьому, що може знадобитися майбутньому агенту уряду для виживання. Хлопцеві необхідно довести всім своїм родичам, що він гідний бути членом сім'ї, чоловіка якої завжди працювали на МІ6.
Автор: zombie, додано 3-05-2017, 12:40
Відгуків 0
Переглядів: 16 234

Kingsman: Таємна служба (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: