Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мухтар. Новий слід (2017)

Мухтар. Новий слід (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Мухтар. Новий слід (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Максим Жаров і Олексій Самойлов працюють у поліції. Їх завдання – розкривати злочини. Кримінальний кодекс включає в себе безліч різних статей. Це і розкрадання і крадіжки, і екологічні злочини, нанесення фізичних ушкоджень, залякування, шантаж, вимагання, вбивства з різних причин, сплановані і випадкові. З різними статтями доводиться працювати, знаходити людей, які їх порушують, розбиратися в мотивах, обчислювати співучасників. Кожен день Максима і Олексія повний небезпек. У них багато ворогів. Адже вони працюють чесно, хабарів не беруть, слухаються закону з принципу. Головних героїв можна зарахувати до самої неприємної категорії поліцейських.

З одного боку, спійманий злочинець не піде від відповідальності – це гарантують їх моральні якості. З іншого боку, вони можуть допускати помилки, як і всі люди. В їх повноваженнях змінити життя людини кардинальним чином. У невинного можуть конфіскувати майно, залишивши його родичів животіти на вулиці. Невинну людину можуть ізолювати від суспільства на довгі роки. Бути об'єктивними, по-справжньому чесними, помічати всі факти, без обліку особистого думки, упередженості, допомагає їм вірний пес Мухтар. Його нюх бездоганний.

Фільми 2017 року які вже вийшли

Автор: zombie, додано 16-09-2019, 20:30
Відгуків 0
Переглядів: 3 649

Мухтар. Новий слід (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: