Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спартанець (2004)

Спартанець (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Спартанець (2004) безкоштовно з українським дубляжем. У своєму житті Скотт звик керуватися правилом «Виживає найсильніший». І бути може, тільки тому дожив до своїх років. І хоча він був не таким вже і старим, але для агента секретної урядової служби, який щодня водить хороводи зі смертю, навіть 35 вже глибока старість. Тому Скотту доручили тренування новобранців спецназу і роботу в штабі у складі різних команд по виявленню і знищенню державних загроз.

Але одного разу справжній «Спартанець» Скотт знову опинився потрібен своїй країні. Адже невідомі злочинці викрали Лору Ньютон – дочка одного видного політика. Про що самі ще навіть не здогадувалися, підозрюючи, що тримають в заручниках просто дочка якогось багатого папіка, з якого можна вимагати жирний викуп. Тому діяти потрібно було швидко, чітко, і вкрай акуратно. І при цьому, не виносячи сміття з хати» - зберігаючи повну конфіденційність і таємність операції. З тих же міркувань діяти спецназівцю доведеться самотужки, не розраховуючи на прикриття своїх колег і сподіваючись тільки на свій вірний пістолет.
Автор: adminko, додано 4-05-2017, 09:37
Відгуків 0
Переглядів: 2 684

Спартанець (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: