Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Паперові міста (2015)

Паперові міста (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Паперові міста (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Кью все життя чекав свого шансу. Звичайний хлопець-підліток з невеликого містечка вже давно і безнадійно був закоханий у свою сусідку Марго. Але навіть попри те, що їхні будинки знаходяться на відстані витягнутої руки, хлопці не часто спілкувалися між собою. Такі відносини, звичайно, не вселяли в душу Кью оптимізму, тому він давно вже закинув всякі надії і просто чекав, поки доля подарує йому можливість що-небудь змінити. І одного разу йому випав такий шанс.

Адже в один прекрасний вечір, така бажана сусідка раптово сама, без всяких попереджень та запрошень влізла у вікно Кью. Зав'язавши невимушена розмова, вона відразу ж запропонувала піти з нею до школи, щоб помститися яким-то хлопцям за минулі образи. Ну звичайно ж, Кью не міг відмовити своїй коханій, і покірно погодився. І начебто все пройшло як по маслу. Але на наступний день, прийшовши в школу хлопець сильно здивувався, не знайшовши там свою сусідку. Без всяких попереджень дівчинка просто пропала безвісти, залишивши ошелешеному Кью тільки невеликі підказки – розкидані всюди загадки, які мають підказати хлопцеві дорогу до своєї коханої.
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 21:05
Відгуків 0
Переглядів: 5 232

Паперові міста (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: