Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Майор Грім (2016)

Майор Грім (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Майор Грім (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Кожен злочинець знає, що якщо на чергування заступив Ігор Грім, то краще від гріха подалі взагалі не виходити з дому. А на всяк випадок сховатися у підвалі та написати заповіт. Адже цей майор поліції не зупиниться, поки останній злочинець не отримає заслужене покарання. І плювати на закон – у ньому потребують тільки слабкі. Майор Грім – це караючий меч правосуддя, захисник справедливості, непорушний щит, який захищає Петербург від зла.

Але, як відомо, будь-супергерой, сила якого виходить далеко за рамки звичайного, породжує дисонанс між світлом і темрявою. Іншими словами зміщує гущавину терезів у бік добра. А це означає, що ось-ось темні і вузькі вулички покритого вічним смогом міста породять чергового лиходія. Суперзлодея, якщо точніше. Злочинця, для якого важливий зовсім не результат чергової афери, і не її безкарність. А сам процес порушення закону і водіння поліції за ніс. Особливо таких її представників, як «Майор Грім» - собі рівних за силою та розумом Адже обіграти супергероя, обрушити весь світовий порядок, і змусити його захисника дивитися на власне безсилля зі скованими руками – краще злочин.
Автор: zombie, додано 4-05-2017, 10:07
Відгуків 0
Переглядів: 2 352

Майор Грім (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: