Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Майор Грім (2016)

Майор Грім (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Майор Грім (2016) безкоштовно з українським дубляжем. йор Грім"> Кожен злочинець знє, що якщо н чергувння зступив Ігор Грім, то крще від гріх подлі взглі не виходити з дому. А н всяк випдок сховтися у підвлі т нписти зповіт. Адже цей мйор поліції не зупиниться, поки остнній злочинець не отримє зслужене покрння. І плювти н зкон – у ньому потребують тільки слбкі. Мйор Грім – це крючий меч првосуддя, зхисник спрведливості, непорушний щит, який зхищє Петербург від зл.

Але, як відомо, будь-супергерой, сил якого виходить длеко з рмки звичйного, породжує дисоннс між світлом і темрявою. Іншими словми зміщує гущвину терезів у бік добр. А це ознчє, що ось-ось темні і вузькі вулички покритого вічним смогом міст породять чергового лиходія. Суперзлодея, якщо точніше. Злочинця, для якого вжливий зовсім не результт чергової фери, і не її безкрність. А см процес порушення зкону і водіння поліції з ніс. Особливо тких її предствників, як «Мйор Грім» - собі рівних з силою т розумом Адже обігрти супергероя, обрушити весь світовий порядок, і змусити його зхисник дивитися н влсне безсилля зі сковними рукми – крще злочин.
Автор: zombie, додано 16-07-2018, 17:48
Відгуків 0
Переглядів: 868

Майор Грім (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий